Trener Górnika Łęczna podsumował sparing z Hapoelem Beer Szewa

Po dwóch udanych sparingach Górnik Łęczna stanął przed trudnym testem, przegrywając z izraelskim Hapoel Beer Szewa 1:4. Mimo wysokiej porażki, trener Pavol Stano zachował spokój i optymizm, patrząc w przyszłość z determinacją.

Mecz rozpoczął się niekorzystnie dla polskiego zespołu, gdy już w pierwszej połowie Hapoel zdobył trzy bramki. Górnik nie zdołał znaleźć skutecznych sposobów na zatrzymanie szybkich ataków rywali, co dało przeciwnikom wyraźną przewagę.

Po przerwie Górnik pokazał chęć do walki, co zaowocowało zdobyciem bramki kontaktowej. Zespół Stano zaczął przejmować inicjatywę, próbując odwrócić losy spotkania. Jednak kolejna bramka Hapoelu na chwilę przed końcem meczu przypieczętowała losy spotkania na korzyść izraelskiego zespołu.

Po meczu trener Stano podkreślił, że spotkanie z Hapoel Beer Szewa było ważnym doświadczeniem dla jego drużyny. Mimo porażki, zespół wyciągnął wiele wniosków, które pomogą im w dalszych przygotowaniach do ligowego sezonu.

Stano jest przekonany, że jego podopieczni wyciągną odpowiednie wnioski z tego meczu i będą gotowi na wyzwania, jakie czekają ich w nadchodzących tygodniach. Kluczowe będzie skupienie się na poprawie defensywy oraz skuteczności w ofensywie.

Górnik Łęczna stoi przed dużymi wyzwaniami, ale trener Stano wierzy w potencjał swojego zespołu. Optymistyczne podejście do kolejnych spotkań jest fundamentem, na którym Stano buduje strategię i motywuje zawodników do ciężkiej pracy na treningach.

Opublikowano: 04 lipca 2024