Motor II Lublin zakończył sezon 23/24 w Hummel IV lidze efektowną wygraną w meczu o pietruszkę [zdjęcia]

W ostatnim meczu sezonu 2023/2024 na czwartoligowych boiskach o „pietruszkę” zmierzyły się Motor II Lublin i Huragan Międzyrzec Podlaski. Gospodarze spisali się na piątkę, bo zakończyli rozgrywki efektowną wygraną 5:0. To było prawdziwe widowisko, które na długo zostanie w pamięci kibiców.

Motor II Lublin od samego początku pokazał, że nie zamierzał dać żadnych szans swoim przeciwnikom. Już w pierwszej połowie zdobyli aż trzy bramki, co nastrajało optymistycznie wszystkich obecnych na stadionie. Jan Kowalski, kapitan drużyny, był jednym z najjaśniejszych punktów tego spotkania, zdobywając dwie bramki oraz asystując przy kolejnej.

Huragan Międzyrzec Podlaski natomiast nie miał szans na przełamanie defensywy Motoru. Pomimo starań, ich gra nie układała się zgodnie z planem, co skutkowało brakiem skuteczności w ataku oraz błędami w obronie, które zostały wykorzystane przez przeciwnika.

Drugą połowę Motor II Lublin rozpoczął równie mocno, nie dając rywalom żadnej iluzji o powrocie do gry. Marcin Nowak, który wszedł na boisko z ławki rezerwowych, również zapisał się na listę strzelców, ustalając wynik na nie do odrobienia 5:0.

Po ostatnim gwizdku sędziego kibice Motoru II Lublin wzięli udział w hucznej celebracji na stadionie. Zawodnicy, trenerski sztab oraz działacze klubu dziękowali wszystkim za wsparcie przez cały sezon. Menedżer drużyny, Zbigniew Wójcik, nie krył emocji, podkreślając, że ta wygrana jest zasługą całego zespołu i efektem ciężkiej pracy wszystkich zaangażowanych osób.

Teraz przed Motor II Lublin kolejne wyzwania — awans do wyższej ligi jest celem, który postawił sobie klub na nadchodzący sezon. Kibice już teraz czekają z niecierpliwością na kolejne spotkania, mając nadzieję, że ich drużyna będzie kontynuować dobrą passę.

Opublikowano: 16 czerwca 2024