Jak wypił, robił się agresywny. Mąż sadysta aresztowany

Na koniec sezonu 2022/2023 do Puław przyjechała zdegradowana już Sandra Spa Pogoń Szczecin. Rywale nie zamierzali się jednak łatwo poddawać. W efekcie, do przerwy było 18:18. Na szczęście w drugiej połowie gospodarze zrobili swoje i pożegnali się z kibicami zwycięstwem 36:27. Komplet punktów na niewiele się jednak zdał, bo drużyna Roberta Lisa i tak zakończyła rozgrywki na szóstej pozycji w tabeli.

Sukces Puław w sezonie 2022/2023 nie był jednak tylko wynikiem pojedynczego meczu. Zespół pokazał znakomitą formę i determinację przez całe rozgrywki. Trener Robert Lis miał kluczowy wpływ na rozwój zespołu, który stopniowo budował swoją przewagę nad rywalami.

Kluczowym momentem dla Puław było nie tylko zwycięstwo nad zespołem Sandra Spa Pogoń Szczecin, ale także serię innych udanych spotkań, które pozwoliły na awans w tabeli. Mocne punkty Robert Lis wykorzystywał zespołowo, co w efekcie przyniosło stabilizację w grze.

Kibice Puław byli pod wrażeniem nie tylko wyników, ale również stylu gry, jaki prezentowała drużyna. Dynamiczna obrona i skuteczne ataki były wizytówką tej ekipy przez cały sezon. Zawodnicy Puław potrafili także radzić sobie z presją, co było widoczne w kluczowych momentach spotkań.

Niezależnie od tego, że zespół Robert Lis zakończył sezon na szóstej pozycji, to jednak jego gra zyskała uznanie w całej lidze. Puławy mogą z dumą spojrzeć w przyszłość, mając solidne fundamenty do dalszego rozwoju swojej drużyny.

Opublikowano: 03 czerwca 2024