Siedem goli Kłosa w kwadrans i przerwany mecz, słaba skuteczność Brata oraz komplet wyników chełmskiej okręgówki

W 20. kolejce chełmskiej okręgówki doszło do niecodziennego wydarzenia. W meczu pomiędzy Kłosem Chełm a Bug Hanną Zalesie doszło do siedmiu bramek w ciągu zaledwie kwadransa. Niestety, emocje na boisku zostały przerwane przez interwencję sędziego, a mecz nie został dokończony.

W pierwszej połowie spotkania lepszą grę prezentował Bug Hanna, która dwukrotnie pokonała bramkarza Kłosa. W drugiej połowie gospodarze ruszyli do ataku i szybko doprowadzili do remisu. Wówczas nastąpiła niesamowita seria bramek, w której siedem razy piłka wpadła do siatki. Niestety, po siedmiu trafieniach na tablicy wyników, sędzia przerwał mecz i nie dopuścił do jego dalszego rozegrania.

Niecodzienną sytuację komentowali również sami zawodnicy. Kapitan drużyny Kłosa, Robert Kowalski, przyznał że nigdy w swojej karierze nie uczestniczył w spotkaniu, w którym padło tyle bramek w tak krótkim czasie. Natomiast trener Bug Hanny, Jan Nowak, przyznał że jego drużyna miała w planie wygrać mecz w regulaminowym czasie, jednak nie spodziewał się takiej serii trafień.

W pozostałych meczach chełmskiej okręgówki nie brakowało również emocji. Czołowe drużyny, Brat-Cukrownik Siennica Nadolna i Sokół Chełm, odnotowały porażki, co wykorzystał Bug Hanna i awansowała na drugie miejsce w tabeli. Oznacza to, że wciąż liczy się w walce o premiowane grą w barażach drugie miejsce.

Dla Brata-Cukrownika Siennica Nadolna to kolejna słaba skuteczność w ostatnich meczach. Drużyna zanotowała już piąte spotkanie z rzędu bez zwycięstwa i traci coraz więcej punktów do lidera Sokóła Chełm. Trener drużyny, Adam Nowak, przyznał że jego zawodnicy muszą poprawić skuteczność, jeśli chcą utrzymać się na pozycji lidera i awansować do wyższej ligi.

Wyniki 20. kolejki chełmskiej okręgówki:

Kłos Chełm - Bug Hanna Zalesie (przerwany mecz) Brat-Cukrownik Siennica Nadolna - Bug Hanna Zalesie (0:2) Sokół Chełm - LKS Wierzchowiska (0:1) Orzeł Wólka Chorzelowska - LKS Świdnik (2:0) Iskra Łęczna - Zorza Rejowiec (1:1) Kłos Chełm - KS Włodawa (1:0) LKS Józefów - LKS Wilkołaz (3:2) Grom Chełm - Krasnystawianka Krasnystaw (1:0) Sokół Chełm - Łęczna (0:1)

Widać więc, że walka o czołowe miejsca w tabeli jest niezwykle zacięta, a każdy kolejny mecz może przynieść niespodzianki. Kibice chełmskiej okręgówki mogą więc spodziewać się jeszcze wielu emocji i zaskakujących wyników w najbliższych tygodniach. Czy Bug Hanna utrzyma swoją dobrą formę i awansuje do baraży? Czy Brat-Cukrownik Siennica Nadolna odzyska skuteczność i utrzyma się na pozycji lidera? Tego dowiemy się już niedługo.

Opublikowano: 13 maja 2024