Lider chełmskiej okręgówki pokazał siłę w Hannie

Lider Chełmskiej okręgówki, drużyna Kłos Gmina Chełm, udowodniła swoją siłę w meczu z Bug Hanną. W wyjazdowym meczu z faworytem, goście wywalczyli zwycięstwo wynikiem 5:1.

Od początku spotkania było widać, że to drużyna Kłosa jest zdecydowanym faworytem. Szybko objęli prowadzenie i nie dali się dogonić przez całą pierwszą połowę.

Jednak w drugiej połowie goście nie mogli być już tak pewni swojego zwycięstwa. Mimo że wciąż kontrolowali przebieg meczu, to nie udało im się zdobyć drugiej bramki. W końcu po kilku próbach udało im się podwyższyć wynik na 2:0.

W końcówce meczu Bug Hanna zdołała zdobyć honorową bramkę, ale to nie przeszkodziło drużynie Kłosa w wywalczeniu kolejnych trzech goli i ostatecznego wyniku 5:1.

Mecz ten pokazał, że drużyna Kłosa jest w bardzo dobrej formie i z pewnością będzie jednym z głównych pretendentów do awansu do wyższej ligi. Jednocześnie Bug Hanna musi jeszcze popracować nad swoją grą, aby móc konkurować z najlepszymi drużynami w okręgówce.

Cieszymy się, że możemy oglądać tak emocjonujące spotkania w naszej okręgówce i nie możemy się doczekać kolejnych meczów obu tych drużyn.

Opublikowano: 06 maja 2024