Polski Cukier Start przegrał z Czarnymi. Słodka zemsta Mateusza Dziemby [zdjęcia]

Polski Cukier Start Lublin przegrał z Icon Sea Czarni Słupsk w dramatycznym meczu, który pozostawił kibiców z zapartym oddechem. Bohaterem spotkania okazał się niedawny kapitan czerwono-czarnych, Mateusz Dziemba, który zanotował imponującą liczbę 27 punktów i stanął na czele gości, prowadząc ich do zwycięstwa z wynikiem 87:77.

Mecz rozpoczął się od dynamicznego tempa, z obiema drużynami wymieniającymi się celnymi rzutami. Polski Cukier Start Lublin szybko zyskał przewagę, wykorzystując umiejętnie własną strategię ofensywną, która sprawiła kłopoty Icon Sea Czarnym Słupsk. Jednakże, w miarę jak mecz trwał, Czarni Słupsk stopniowo odzyskiwali kontrolę, dzięki zacieklej obronie i skutecznym kontratakowi.

W drugiej połowie to Icon Sea Czarni Słupsk zyskali przewagę, co wywołało intensywne napięcie na parkiecie. Mateusz Dziemba, mimo że już nie reprezentuje barw Lublina, demonstrował swoją klasę, zdobywając punkty w decydujących momentach meczu. Jego wszechstronność i umiejętność kierowania grą zrobiły ogromne wrażenie na widzach.

Na przestrzeni kolejnych minut Czarni Słupsk utrzymywali przewagę, zmuszając Polski Cukier Start Lublin do desperackich prób odrobienia strat. Jednakże, dzięki solidarnej grze i determinacji, Słupsk zdołał utrzymać prowadzenie aż do końca meczu, zakończonego wynikiem 87:77 na ich korzyść.

Dla fanów Polskiego Cukru Startu Lublin to był goryczka porażki, ale dla sympatyków Icon Sea Czarnych Słupska to triumfalny moment. Mecz pokazał, że w polskiej lidze koszykówki walka o zwycięstwo jest zawsze pełna niespodzianek i emocji.

Opublikowano: 06 kwietnia 2024