Znowu Jastrzębski Węgiel i znowu porażka w trzech setach. Bogdanka LUK Lublin bez punktów

Znowu Jastrzębski Węgiel i znowu porażka w trzech setach. Bogdanka LUK Lublin bez punktów. Nie poszło w półfinale Tauron Pucharu Polski, nie poszło też w PlusLidze. Trzeba jednak przyznać, że rywala Bogdanka LUK miała z najwyższej półki. W przeciągu kilku dni ekipa z Lublina dwa razy przegrała z Jastrzębskim Węglem. W obu spotkaniach było 0:3.

Bogdanka LUK Lublin na razie nie może pokonać Jastrzębskiego Węgla. W półfinale Tauron Pucharu Polski przegrała 0:3, a teraz w PlusLidze znów musiała uznać wyższość rywali. Dla zespołu z Lublina jest to trzecia porażka z rzędu w tym sezonie z Jastrzębskim Węglem.

Jednak trzeba przyznać, że rywale Bogdanki są jednym z najmocniejszych zespołów w Polsce. W Tauron Pucharze Polski doszli aż do finału, gdzie przegrali z Asseco Resovią. W PlusLidze zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli i są głównym kandydatem do zdobycia mistrzostwa.

Dla Bogdanki LUK Lublin to trudny okres. Po trzech kolejnych porażkach z Jastrzębskim Węglem, ekipa z Lublina musi szybko odbudować się psychicznie i skupić na kolejnych meczach. W PlusLidze czekają ich jeszcze trudniejsze spotkania, a każdy punkt jest bardzo cenny w walce o utrzymanie się w lidze.

Nie tylko Bogdanka LUK ma problemy z podołaniem rywalizacji z Jastrzębskim Węglem. Ten zespół jest jednym z najmocniejszych w Polsce i w tym sezonie pokazuje swoją siłę. W PlusLidze są obecnie niepokonani i wydają się być pewniakiem do zdobycia mistrzostwa. Dla innych drużyn jest to jednak wyzwanie, aby pokonać Jastrzębskiego Węgla i udowodnić swoją wartość.

Bogdanka LUK Lublin nie ma jednak powodów do załamania. Ekipa ta wciąż może liczyć na wsparcie swoich kibiców i pracować jeszcze ciężej, aby odwrócić swoje wyniki. Najważniejsze, żeby nie poddawać się i walczyć do końca, ponieważ w sporcie wszystko jest możliwe i każda drużyna może zaskoczyć. Trzeba więc trzymać kciuki za Bogdankę LUK i mieć nadzieję, że w kolejnych spotkaniach uda im się odwrócić sytuację i zdobyć cenne punkty w walce o utrzymanie się w PlusLidze.

Tauron Pucharu Polski i PlusLiga - to dwa ważne cele dla każdej drużyny siatkarskiej w Polsce. Bogdanka LUK Lublin na razie nie może osiągnąć żadnego z nich, ale jest pewne, że ekipa ta będzie walczyć o swoje cele do końca. Trzeba więc trzymać kciuki za ten zespół i mieć nadzieję, że w kolejnych spotkaniach uda im się odzyskać formę i przestać być "czarnym koniem" Jastrzębskiego Węgla.

Opublikowano: 07 marca 2024