Sygnał Lublin i Avia II Świdnik zmierzyły się w hicie kolejki lubelskiej klasy okręgowej [zdjęcia]

W niedzielę na stadionie przy ulicy Zemborzyckiej w Lublinie odbył się hit kolejki lubelskiej klasy okręgowej pomiędzy drużynami Sygnał Lublin i Avia II Świdnik. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a piłkę meczową zmarnował napastnik gospodarzy, Damian Karaś.

Od początku spotkania obie drużyny prezentowały wysoki poziom gry. Mimo to, żadnej z nich nie udało się zdobyć bramki w pierwszej połowie. W drugiej połowie meczu, po kilku groźnych akcjach, to Sygnał Lublin jako pierwszy wyszedł na prowadzenie. Bramkę dla gospodarzy zdobył w 60. minucie Tomasz Szymczak.

Avia II Świdnik nie poddała się jednak i w dalszym ciągu starała się odwrócić losy spotkania na swoją korzyść. W końcu, po kilku nieudanych próbach, w 75. minucie udało im się doprowadzić do wyrównania. Bramkę dla gości zdobył Patryk Szczepański.

W końcówce meczu obie drużyny starały się zdobyć zwycięskiego gola, ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1. Największą okazję na zdobycie bramki miał Damian Karaś, który w 85. minucie zmarnował rzut karny.

Po zakończeniu spotkania można było usłyszeć wiele komplementów na temat stylu gry obu drużyn. Wśród zawodników i kibiców panowało duże zadowolenie z wyniku remisu, który jest sprawiedliwy wobec przebiegu całego meczu.

Sygnał Lublin i Avia II Świdnik nadal zajmują wysokie pozycje w tabeli ligowej, co daje im szanse na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Kibice obu drużyn już teraz czekają na kolejne emocjonujące spotkania, które z pewnością przyniosą wiele pięknych bramek i widowiskowych akcji.

Warto również zwrócić uwagę na postawę Damiana Karasia, który mimo zmarnowanej szansy na zwycięstwo, zagrał bardzo dobrze i był jednym z najlepszych zawodników na boisku. Jego umiejętności i determinacja są wielkim atutem dla drużyny Sygnału Lublin.

Opublikowano: 31 marca 2024