MKS FunFloor Lublin wrócił do gry w wielkim stylu i łatwo ograł Piotrcovię

phpSkopiuj kod

MKS FunFloor Lublin w dobrym stylu rozpoczął decydującą część sezonu. Podopieczne Edyty Majdzińskiej rozbiły Piotrcovię aż 31:20.

Sobotni mecz okazał się prawdziwym popisem umiejętności lubelskiej drużyny. Od pierwszych minut spotkania MKS FunFloor Lublin narzucił swoje tempo, wykorzystując precyzyjne podania i skuteczne ataki. Trener Majdzińska zaserwowała przeciwnikom strategię, która okazała się kluczowa dla odniesienia sukcesu.

Piotrcovia, mimo wysiłków, nie była w stanie zatrzymać lawiny ataków przeciwniczek. Dominacja w środku boiska oraz doskonałe wykończenie akcji pozwoliły MKS FunFloor Lublin na wypracowanie znacznej przewagi już w pierwszej połowie meczu.

Niezwykle ważną rolę odegrała także gra obronna lubelskiej drużyny. Skuteczne bloki i szybkie przechwyty pozwoliły MKS FunFloor na konsekwentne budowanie przewagi i kontrolę nad przebiegiem spotkania.

Decydująca część sezonu to czas, w którym każdy punkt jest na wagę złota. Dlatego zwycięstwo nad tak silnym rywalem jak Piotrcovia ma dla lubelskich zawodniczek szczególne znaczenie. To nie tylko potwierdzenie doskonałej formy, ale także krok w kierunku osiągnięcia celów stawianych przed drużyną na ten sezon.

MKS FunFloor Lublin udowodnił, że jest jedną z najpoważniejszych sił ligi. Ich zaangażowanie, determinacja i wysoki poziom gry sprawiają, że są groźnym rywalem dla każdego przeciwnika. Teraz, po imponującym zwycięstwie nad Piotrcovią, mają szansę na jeszcze większe sukcesy w dalszej części sezonu.

Opublikowano: 10 marca 2024