Ponad 5,5 tysiąca widzów oglądało z trybun pierwszy domowy mecz Motoru Lublin [zdjęcia]

Pierwszy domowy mecz Motoru Lublin w 2024 roku przyciągnął ponad 5,5 tysiąca widzów na trybuny stadionu. Drużyna pod wodzą trenera Goncalo Feio zapewniła swoim fanom sporo emocji, a ostatecznie wygrała 1:0 po golu Dariusza Kamińskiego w 90. minucie spotkania.

Motor Lublin, który od kilku lat gra w III lidze, w sobotni wieczór zagrał po raz pierwszy w sezonie o punkty na własnym boisku. Kibice, którzy tłumnie przybyli na stadion, mogli zobaczyć w akcji swoich ulubieńców, którzy z pewnością nie zawiedli.

Goncalo Feio, który jest już drugim sezonie szkoleniowcem Motoru, przygotował swoją drużynę na ten mecz w najlepszy możliwy sposób. Piłkarze od pierwszych minut narzucili swoje tempo gry i stworzyli kilka groźnych sytuacji pod bramką przeciwnika.

W drugiej połowie spotkania tempo gry nieco spadło, ale emocji nie brakowało. Kibice nie mogli usiedzieć na miejscach, gdyż obie drużyny walczyły o zwycięstwo. Ostatecznie to Motor Lublin cieszył się z trzech punktów, dzięki bramce strzelonej w ostatniej minucie przez Dariusza Kamińskiego.

Spotkanie z wysokości trybun mogło obserwować dokładnie 5 610 widzów. To kolejny rekord frekwencji na stadionie Motoru w tym sezonie. Dzięki tłumnej obecności kibiców, drużyna czuła wsparcie i doping przez cały mecz.

Mecz Motoru Lublin z pewnością zadowolił zarówno kibiców, jak i samych piłkarzy. W końcu od dawna czekano na ten moment - pierwszy mecz o punkty na własnym stadionie. Frekwencja na poziomie ponad 5,5 tysiąca widzów pokazuje, że piłka nożna w Lublinie cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Mamy nadzieję, że to dopiero początek sukcesów Motoru w tym sezonie i że kibice będą nadal wspierać swoją drużynę w tak dużych liczbach. Już teraz czekamy na kolejne emocjonujące spotkania na stadionie przy ulicy Krochmalnej.

Opublikowano: 25 lutego 2024