Siatkarze Bogdanki LUK Lublin w Radomiu zrobili swoje

Siatkarze Bogdanki LUK Lublin po raz kolejny udowodnili swoją siłę i determinację, zwyciężając w spotkaniu pierwszej kolejki rundy rewanżowej. Tym razem drużyna z Lublina podejmowała na wyjeździe Eneę Czarnych Radom, a mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Bogdanki.

Od samego początku spotkania widać było, że siatkarze z Lublina są zmotywowani do walki i nie zamierzają oddać poległych punktów. Już w pierwszym secie pokazali swoją przewagę, wygrywając go 25:18. W kolejnym secie Enea Czarni próbowali odrobić straty, jednak nie byli w stanie powstrzymać rozpędzonej drużyny Bogdanki, która wygrała drugą partię 25:21.

W trzecim secie siatkarze Bogdanki LUK Lublin nie dali szans swoim rywalom, dominując na boisku i wygrywając 25:16. Całe spotkanie trwało zaledwie godzinę i 20 minut, a Bogdanka zakończyła je z imponującym wynikiem 3:0.

Statuetkę MVP za to spotkanie otrzymał Damian Schulz, który był jednym z najważniejszych graczy drużyny z Lublina. Jego skuteczność w ataku oraz bloku były nie do zatrzymania dla Enei Czarnych Radom.

Bogdanka LUK Lublin utrzymuje się na drugim miejscu w tabeli, zaledwie dwa punkty za liderującym Aluronem Virtu Wartą Zawiercie. Mimo że sezon jest dopiero w połowie, to siatkarze z Lublina pokazują, że są w stanie walczyć o najwyższe cele.

Najbliższe spotkanie Bogdanka LUK Lublin rozegra na własnym boisku, gdzie podejmie drużynę Stali Nysa. Będzie to kolejna szansa dla siatkarzy z Lublina, aby pokazać swoją siłę i umocnić swoją pozycję w tabeli.

Bogdanka LUK Lublin może być zatem zadowolona ze swojej postawy w spotkaniu z Eneą Czarnymi Radom. Zwycięstwo na wyjeździe potwierdza, że drużyna jest w dobrej formie i gotowa do dalszej walki o tytuł mistrza Polski.

Wszyscy fani siatkówki z niecierpliwością czekają na kolejne mecze Bogdanki LUK Lublin, aby zobaczyć, jak radzi sobie drużyna w kolejnych wyzwaniach. Z pewnością będzie to emocjonujący sezon dla wszystkich kibiców tej utalentowanej drużyny.

Opublikowano: 13 stycznia 2024