Rekonwalescentka poprowadziła MKS FunFloor do zwycięstwa

W zaległym spotkaniu 10. kolejki drużyna MKS FunFloor Lublin stanęła naprzeciwko Galiczanki Lwów, w oczekiwaniu na emocjonujące widowisko. Po napiętym pojedynku to lubelscy zawodnicy okazali się lepsi, sięgając po zasłużone zwycięstwo.

MKS FunFloor Lublin, pod wodzą trenerki Edyty Majdzińskiej, już od pierwszych minut meczu zaczęli wywierać presję na rywalach. Ich szybka gra oraz precyzyjne podania pozwoliły im zdobyć pierwszą bramkę, jednak Galiczanka Lwów nie zamierzała ustępować bez walki.

Do przerwy obie drużyny toczyły zaciętą walkę, a MKS FunFloor Lublin prowadził zaledwie jedną bramką. Niemniej jednak, po przerwie lubelski zespół pokazał, że ma wiele atutów w swoim arsenale. Z determinacją i zaangażowaniem rozpoczęli drugą połowę, prezentując jeszcze lepszą grę niż w pierwszej części spotkania.

W drugiej połowie MKS FunFloor Lublin wrzucił wyższy bieg i zdecydowanie zdominował boisko. Ich skuteczność w ataku oraz solidna obrona sprawiły, że punkty w tym meczu były już tylko kwestią czasu.

Na koniec meczu na tablicy wyników pojawił się rezultat, który cieszył fanów MKS FunFloor Lublin - zwycięstwo 31:20. To kolejne sukcesy tej utalentowanej drużyny, która nieustannie udowadnia swoją siłę i determinację na parkiecie.

Zwycięstwo nad Galiczką Lwów to kolejny kamień milowy w drodze MKS FunFloor Lublin do mistrzostwa. Świetna gra, zaangażowanie oraz determinacja zawodników sprawiają, że fani nie mogą się doczekać kolejnych spotkań, w których ich ulubieńcy będą walczyć o kolejne zwycięstwa.

Opublikowano: 03 stycznia 2024