Za nami przedostatnia w tym roku kolejka spotkań w Powiatowej Amatorskiej Lidze Futsalu w Świdniku

Za nami przedostatnia w tym roku kolejka spotkań w Powiatowej Amatorskiej Lidze Futsalu w Świdniku. W Olimp Trofea Sportowe Lidze Oldbojów obrońca mistrzowskiego tytułu, Progres Lublin, nie dał żadnych szans debiutującemu w świdnickiej „halówce” Huraganowi Pniówno. Mistrzowie wygrali 9:2, pokazując swoją dominację w lidze.

Po dwa gole dla zwycięzców strzelili: Adrian Duda, Tomasz Wnuk, Rafał Dybała i Paweł Wojtal. Mecz był bardzo emocjonujący, a obie drużyny starały się grać ofensywnie i skutecznie.

Progres Lublin od samego początku kontrolował przebieg spotkania i już w pierwszej połowie zdobył 5 goli. W drugiej połowie zespół Huraganu Pniówno próbował odrobić straty, ale nie był w stanie zagrozić przeciwnikowi. Ostatecznie, to Progres Lublin zdobył kolejne 4 gole i pewnie zwyciężył.

Wynik meczu nie zmienił sytuacji w tabeli. Progres Lublin utrzymał się na pierwszym miejscu, a Huragan Pniówno pozostał na ostatnim. Jednak pomimo porażki, debiutujący w lidze Huragan Pniówno zyskał uznanie i pokazał, że będzie groźnym rywalem dla innych drużyn w przyszłych sezonach.

W kolejnej i ostatniej kolejce Progres Lublin zmierzy się z drużyną Ruchu Świdnik, a Huragan Pniówno zagra z FC Strzelce Lubelskie. Kto zdobędzie mistrzowski tytuł w Powiatowej Amatorskiej Lidze Futsalu w Świdniku? Przekonamy się już wkrótce.

Gratulujemy Progresowi Lublin obrony tytułu mistrzowskiego i życzymy powodzenia w kolejnych sezonach. Trzymamy kciuki także za debiutującego w lidze Huragana Pniówno, który z pewnością pokaże jeszcze swoje umiejętności i siłę w kolejnych rozgrywkach.

Opublikowano: 15 grudnia 2023