Motor lepszy od Lechii, Lublin miastem wicelidera przynajmniej do niedzieli

Kolejna kapitalna runda za drużyną Motoru. Piłkarze Goncalo Feio w sobotę pokonali u siebie Lechię Gdańsk 1:0 i w sumie uzbierali aż 32 punkty. Przerwę w rozgrywkach na pewno przeżyją w strefie barażyowej, a niewykluczone, że nawet jako wicelider.

Beniaminek na razie zajmuje drugie miejsce w tabeli, ale GKS Katowice ma jeszcze jeden mecz do rozegrania w tej kolejce i może ich wyprzedzić. Jednak nie zmienia to faktu, że Motor jest obecnie najlepiej grającą drużyną w lidze.

W spotkaniu z Lechią Gdańsk, Motor był zdecydowanie lepszą drużyną. Już w 7. minucie Bartosz Łukasik strzelił gola, a potem jego koledzy z drużyny utrzymali wynik do końca meczu.

Wszystko wskazuje na to, że Motor jest w stanie utrzymać wysoką formę przez cały sezon i zakończyć go na bardzo dobrym miejscu w tabeli. W końcu mają w swoim składzie takich zawodników jak Łukasik, Kaczmarek czy Wrzesiński, którzy są w stanie zdobywać bramki i przeprowadzać skuteczne akcje ofensywne.

Dzięki zwycięstwu nad Lechią, Motor umocnił swoją pozycję wicelidera i może się z niej cieszyć przynajmniej do niedzieli, kiedy to zostanie rozegrane ostatnie spotkanie tej kolejki. Jednak trzeba pamiętać, że konkurencja w lidze jest bardzo silna i wszystko może się jeszcze zmienić.

Najważniejsze jednak jest to, że Motor pokazał swoją siłę i potwierdził swoją pozycję jednego z faworytów do awansu. Kibice drużyny z Lublina są zachwyceni grą swoich ulubieńców i już teraz z niecierpliwością czekają na kolejne spotkania.

Mamy nadzieję, że Motor utrzyma swoją formę i będzie dalej imponował swoją grą. W końcu każdy fan piłki nożnej chce oglądać emocjonujące i wyrównane spotkania, a drużyna z Lublina z pewnością potrafi dostarczyć tego typu widowisk.

Gratulujemy Motorowi kolejnego zwycięstwa i życzymy powodzenia w kolejnych meczach. Będziemy trzymać kciuki za wicelidera naszej ligi!

Opublikowano: 17 grudnia 2023