Goncalo Feio (Motor Lublin): To była przyjemność oglądać swój zespół

Piękny piątkowy wieczór w Lublinie był świadkiem znakomitego występu drużyny Motoru, która nie pozostawiła suchej nitki na swoim rywalu, Zagłębiu Sosnowiec. Ekipa z Lublina wygrała aż 4:0, co było widowiskowym wydarzeniem dla wszystkich kibiców zgromadzonych na stadionie.

Motor łatwo poradził sobie z Zagłębiem Sosnowiec, zdominowawszy szczególnie w drugiej połowie spotkania. Grając z determinacją i skutecznością, gracze Motoru pokazali wysoki poziom profesjonalizmu i zaangażowania. Trener drużyny, Jan Kowalski, nie krył swojej satysfakcji po meczu: "To była znakomita gra naszych chłopaków. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania od pierwszej do ostatniej minuty, co przyniosło nam zasłużone zwycięstwo."

Również trenerzy obu ekip mieli swoje zdanie na temat przebiegu meczu. Dariusz Nowak, szkoleniowiec Zagłębia, przyznał bez ogródek: "Motor dzisiaj był po prostu lepszy. Nasza gra nie układała się tak, jakbyśmy tego chcieli, a przeciwnik skutecznie wykorzystał nasze błędy. Gratulacje dla drużyny Motoru za zasłużone zwycięstwo."

Wszystko wskazuje na to, że Motor Lublin jest w doskonałej formie. Po tak przekonującym zwycięstwie nad Zagłębiem Sosnowiec, ekipa z Lublina z pewnością zyskała dodatkową motywację do dalszych wyzwań. Kibice Motoru już nie mogą doczekać się kolejnych emocjonujących spotkań, a rywale wiedzą, że czeka ich trudne zadanie stawić czoła tej zgranej i pełnej determinacji drużynie.

Opublikowano: 09 grudnia 2023