Pięć goli skrzydłowego i mistrzostwo jesieni, czyli Stal Kraśnik rozbiła Granit

Stal Kraśnik w piątkowy wieczór zakończyła rundę w efektowny sposób, pokonując w Lubartowie drużynę Granit Bychawa aż 8:0. Dzięki temu zwycięstwu drużyna Kamila Dydo ma tyle samo punktów co Janowianka - 40, jednak to właśnie niebiesko-żółci zostali mistrzami jesieni.

Stal Kraśnik rozpoczęła mecz z determinacją, już w 10. minucie otworzyła wynik spotkania po bramce skrzydłowego. Następnie gra toczyła się głównie na połowie Granitu, a piłkarze z Kraśnika wykorzystali kolejne sytuacje i do przerwy mieli już komfortowe prowadzenie 3:0.

W drugiej połowie Stal kontynuowała swoją dobrą grę, dodając do wyniku kolejne dwa gole skrzydłowego. Do końca meczu dołożyła jeszcze dwie bramki, ustalając wynik na 8:0. Wszystkie gole dla Stali strzelił skrzydłowy, który w ten sposób zapewnił swojej drużynie mistrzostwo jesieni.

Niebiesko-żółci nie tylko wygrali swoje ostatnie spotkanie, ale także wykorzystali bezpośrednie starcie z Janowianką, która przegrała swoje ostatnie spotkanie i tym samym straciła prowadzenie w tabeli. Stal Kraśnik ma tyle samo punktów co rywal, ale dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu zostali mistrzami jesieni.

Dla drużyny Kamila Dydo jest to ogromny sukces, ponieważ po awansie do wyższej ligi nie spodziewali się tak dobrego wyniku w pierwszej części sezonu. Teraz pozostaje im utrzymanie formy w rundzie wiosennej i walka o awans do jeszcze wyższej klasy rozgrywkowej.

Gratulujemy Stali Kraśnik i życzymy dalszych sukcesów w rundzie wiosennej!

Opublikowano: 25 listopada 2023