Orlen Puchar Polski piłkarek nożnych. GKS Górnik Łęczna z awansem do kolejnej rundy

Drużyna GKS Górnik Łęczna wygrała z KSS Kielce 6:2 i tym samym awansowała do najlepszej szesnastki rozgrywek "Orlen Pucharu Polski".

W meczu, który odbył się na stadionie w Łęcznej, gospodarze od początku kontrolowali przebieg gry. Już w 15. minucie spotkania Mateusz Szwoch otworzył wynik, wykorzystując rzut karny. Następnie piłkarze Górnika zdobyli kolejne bramki, a KSS Kielce nie potrafili znaleźć sposobu na przełamanie obrony rywali.

W drugiej połowie meczu przewaga Górnika była jeszcze bardziej widoczna. Kolejne bramki dla drużyny z Łęcznej zdobyli Sebastian Stępień, Piotr Siwczak, Paweł Żukowski i Adrian Gałązka. KSS Kielce zdołali odpowiedzieć tylko dwoma trafieniami, ale to nie było wystarczające, by zatrzymać dominację Górnika.

Dzięki zwycięstwu GKS Górnik Łęczna awansował do kolejnej rundy "Orlen Pucharu Polski". Drużyna z Łęcznej ma teraz szansę na udział w finale i zdobycie prestiżowego trofeum. Należy jednak pamiętać, że droga do zwycięstwa jest jeszcze długa, a kolejne rywalizacje będą wymagały od Górnika jeszcze większego zaangażowania i determinacji.

Kibice Górnika Łęczna z pewnością są dumni z postawy swoich piłkarzy i z niecierpliwością czekają na kolejne spotkania w ramach "Orlen Pucharu Polski". Miejmy nadzieję, że drużyna z Łęcznej będzie kontynuować swoją dobrą passę i w dalszych rundach rozgrywek również odniesie sukces.

Gratulujemy GKS Górnik Łęczna awansu do kolejnej rundy "Orlen Pucharu Polski" i życzymy powodzenia w dalszych meczach!

Opublikowano: 27 listopada 2023