MKS FunFloor Lublin szybko wrócił do wygrywania [zdjęcia]

MKS FunFloor Lublin szybko wrócił do wygrywania, pokonując prestiżowego meczu z KPR Gminy Kobierzyce. W pierwszej połowie gospodynie prowadziły 14:10, ale ostatecznie wygrały 28:23.

Lublinianki rozpoczęły mecz bardzo dobrze, szybko zdobywając kilka bramek przewagi nad swoimi rywalkami. W pierwszej połowie gra była wyrównana, ale MKS FunFloor utrzymywał przewagę i na przerwę schodzili z wynikiem 14:10.

W drugiej połowie KPR Gminy Kobierzyce próbował odrobić straty, ale MKS FunFloor utrzymywał kontrolę nad meczem. Lublinianki grały skutecznie w obronie, co utrudniało rywalkom zdobywanie bramek. Ostatecznie MKS FunFloor wygrał 28:23, odnosząc zwycięstwo nad silnym przeciwnikiem.

W drużynie MKS FunFloor wyróżniła się szczególnie Ewelina Główka, zdobywając 10 bramek. Warto także wspomnieć o dobrej grze w bramce Justyny Łuczyńskiej, która skutecznie broniła kilka rzutów karnych.

Wygrana z KPR Gminy Kobierzyce jest kolejnym sukcesem MKS FunFloor w tym sezonie. Lublinianki plasują się na wysokiej pozycji w tabeli i są jedną z najgroźniejszych drużyn w lidze. W kolejnych meczach będą starać się utrzymać dobrą formę i walczyć o kolejne zwycięstwa.

KPR Gminy Kobierzyce nie ma powodów do zmartwień pomimo porażki z MKS FunFloor. Drużyna ta również odnosi dobre wyniki w tym sezonie i jest jednym z faworytów do końcowego zwycięstwa. W kolejnych meczach z pewnością będzie próbować odrobić straty i powalczyć o kolejne punkty.

Mecz MKS FunFloor Lublin z KPR Gminy Kobierzyce był bardzo emocjonującym widowiskiem dla kibiców obu drużyn. Obydwie ekipy zaprezentowały wysoki poziom i pokazały, że są w stanie walczyć o zwycięstwo nawet z najlepszymi drużynami w lidze.

Na koniec warto dodać, że MKS FunFloor Lublin może być dumny z tej wygranej. Drużyna ta pokazała charakter i determinację, co pozwoliło im odnieść zwycięstwo w trudnym meczu. W kolejnych spotkaniach będziemy mogli zobaczyć, czy lublinianki będą kontynuować swoją dobrą passę i czy uda im się wywalczyć miejsce na podium w tym sezonie.

Opublikowano: 07 listopada 2023