Kiepsko zaczęli, ale dobrze skończyli. Polski Cukier Start lepszy od Arki [zdjęcia]

Kiepsko zaczęli, ale dobrze skończyli. Polski Cukier Start wygrał z Krajową Grupą Spożywczą Arką 98:88 w swoim piątym meczu u siebie w sezonie.

Pierwsze minuty meczu należały do drużyny z Gdyni, która walczyła o zwycięstwo na terenie lubelskiego zespołu. Jednak później koszykarze z Lublina przejęli inicjatywę i odrobili straty, a ostatecznie zwyciężyli 98:88.

Była to siódma wygrana dla czerwono-czarnych w tym sezonie, a piąta u siebie. Po tym zwycięstwie awansowali na drugie miejsce w tabeli i są jedną z najmocniejszych ekip w lidze.

Mimo że początek meczu nie należał do najlepszych dla drużyny z Lublina, to w kolejnych kwartach pokazali swoją siłę i determinację. W końcowej fazie spotkania nie dali już szans rywalom i pewnie wygrali.

Polski Cukier Start udowodnił, że jest jedną z najsilniejszych drużyn w całej lidze i wciąż jest w grze o mistrzostwo Polski. Ich gra jest coraz lepsza, a wyniki mówią same za siebie.

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Michał Sokołowski, który zdobył 22 punkty i miał 7 zbiórek. To kolejny udany występ dla tego koszykarza, który jest jednym z liderów swojej drużyny.

Polski Cukier Start ma teraz przed sobą kolejne wyzwania i kolejne mecze, w których będą walczyć o kolejne zwycięstwa. Miejmy nadzieję, że ta dobra passa się utrzyma i zespół z Lublina będzie nadal odnosił sukcesy.

Opublikowano: 16 listopada 2023