"Remisujemy mecz, który mógł się zakończyć zarówno naszą wygraną jak i przegraną". Opinie po meczu Wisły Grupy Azoty Puławy z Pogonią Siedlce

W niedzielnym starciu z Pogonią Siedlce piłkarze Wisły Grupa Azoty zdołali jedynie zremisować wynikiem 2:2, co oznacza, że od pięciu kolejek nie udało im się sięgnąć po zwycięstwo. Ten rezultat budzi wiele pytań i dyskusji, zwłaszcza w kontekście derby przyjaźni. Jak na ten mecz zareagowali szkoleniowcy obu drużyn?

Mariusz Pawlak, trener Wisły Grupa Azoty, po meczu przyznał, że jest rozczarowany wynikiem, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że jego zespół prowadził 2:0 do przerwy. Pawlak podkreślił, że brak skuteczności w końcówce meczu kosztował ich pełną pulę punktów. Zaznaczył jednak, że nie brakuje determinacji i chęci walki w drużynie, co daje mu nadzieję na szybką poprawę wyników.

Na reakcję Arkadiusza Kalisza, szkoleniowca Pogoni Siedlce, nie trzeba było długo czekać. Kalisz pochwalił determinację swoich zawodników za efektowną szarżę po przerwie, która doprowadziła do wyrównania wyniku. Jego zdaniem, drużyna wykazała się niezłomnością i charakterem, co pozwoliło im na odrobienie strat. Trener Pogoni podkreślił również znaczenie tego remisu dla morale zespołu, widząc w nim potencjał do dalszego rozwoju.

Wynik tego spotkania na pewno zostawi wiele do rozważenia zarówno dla zawodników, jak i dla ich sztabów szkoleniowych. Czy Wisła Grupa Azoty zdoła przełamać się i wrócić na drogę zwycięstw? Czy Pogoń Siedlce będzie kontynuować swoją dobrą passę? Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero po kolejnych emocjonujących starciach na boiskach.

Opublikowano: 13 listopada 2023