Wisła Grupa Azoty wierzy w udane zakończenie rundy jesiennej na własnym stadionie

Wisła Grupa Azoty Puławy w niedzielę dwukrotnie obejmowała prowadzenie nad Zagłębiem II Lubin, jednak ostatecznie musiała zadowolić się remisem 3:3, zdobywając punkt dopiero w doliczonym czasie gry. To spotkanie wzbudziło wiele emocji zarówno wśród kibiców, jak i wśród samych zawodników.

Choć wynik nie był zadowalający, to zawodnicy pod wodzą trenera Michała Pirosa nie tracą wiary w swoje umiejętności. Po meczu trener zapewnił, że jego zespół nie zamierza się poddawać. Wręcz przeciwnie, mają zamiar walczyć do ostatniej minuty i dawać z siebie wszystko na boisku.

Wisła Grupa Azoty Puławy to drużyna, która słynie z determinacji i zaangażowania. Ich motto brzmi: "Walka do końca". To właśnie dzięki tej postawie często udaje im się odwrócić losy meczów nawet w ostatnich minutach spotkania.

Najbliższy mecz, który czeka piłkarzy Wisły, już za kilka dni. W piątek zmierzą się na swoim boisku z kolejnym przeciwnikiem. Jak zapowiada trener Piros, będą dążyć do zwycięstwa, chcąc zrekompensować remis z poprzedniego meczu.

Fani Wisły Grupa Azoty Puławy z pewnością nie zawiodą swojej drużyny i zapełnią trybuny stadionu, aby dopingować swoich ulubieńców do ostatniego gwizdka sędziego.

Ciągłe wsparcie ze strony kibiców oraz determinacja zawodników sprawiają, że Wisła Grupa Azoty Puławy jest jednym z najbardziej szanowanych klubów w lidze, który nigdy nie poddaje się bez walki.

Opublikowano: 31 października 2023