Szybka czerwona kartka, Brillant znowu strzela i Sygnał lepszy od Motoru II w derbach Lublina [zdjęcia]

Piłkarze Przemysława Drabika udowodnili swoją przewagę w derbach Lublina, pokonując czwartoligowe rezerwy Motoru 1:0. Mecz od samego początku był bardzo emocjonujący, a ostateczna decyzja o zwycięstwie padła dopiero w drugiej połowie.

Goście już od 20 minuty grali w dziesiątkę po szybkiej czerwonej kartce, co dało przewagę drużynie Sygnału. W późniejszym czasie piłkarze Motoru mieli kilka świetnych okazji, jednak nie potrafili ich wykorzystać.

Ostatecznie to piłkarze Sygnału pokonali swoich rywali, dzięki bramce zdobytej przez Brillanta. To on był bohaterem tego meczu, strzelając jedynego gola dla swojej drużyny.

Warto zwrócić uwagę również na dobrą postawę drużyny Motoru II, która mimo przewagi przeciwnika nie poddała się i starała się odrobić straty.

Wygrana w derbach Lublina to dla piłkarzy Przemysława Drabika nie tylko kolejne zwycięstwo, ale również pewność, że są silni i mogą pokonać każdego przeciwnika. To także sygnał dla innych drużyn, że nie warto lekceważyć drużyny Sygnału.

Oprócz emocji na boisku, kibice mogli również cieszyć się z pięknego widowiska oraz wsparcia swoich drużyn. Derbowe spotkania zawsze przyciągają tłumy, a tym razem nie było inaczej.

Warto również podkreślić, że mecz odbył się w ramach czwartej rundy okręgowego Pucharu Polski. To kolejny sukces piłkarzy Sygnału, którzy pokonują kolejnych rywali i są coraz bliżej awansu do kolejnego etapu rozgrywek.

Mamy nadzieję, że emocjonujący mecz w derbach Lublina to tylko zapowiedź kolejnych ciekawych spotkań i sukcesów drużyny Sygnału. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!

Opublikowano: 18 października 2023