Świdnik: Avia rozbiła Astrę (foto)

W sobotni wieczór na stadionie PZL LEONARDO Avia w Świdniku odbył się mecz pomiędzy gospodarzami a drużyną MKST Astra Nowa Sól. Po wygranej z BAS-em Białystok, zawodnicy Avii potrzebowali kolejnego zwycięstwa, aby zbudować swoją pozycję w tabeli i zyskać zaufanie kibiców.

Od samego początku spotkania widać było determinację i zaangażowanie zawodników z Świdnika. Przez cały mecz Avia kontrolowała przebieg gry, utrzymując przewagę nad rywalem. W pierwszej połowie padły dwa gole, oba dla gospodarzy, co dało im dużą przewagę przed przerwą.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Avia nadal dominowała na boisku, a zawodnicy Astry nie byli w stanie stworzyć groźnych sytuacji pod bramką rywali. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną drużyny z Świdnika wynikiem 3:0.

Tym samym Avia utrzymała dobrą formę i znowu zdobyła trzy punkty, co pozwoliło im awansować w tabeli i umocnić swoją pozycję w ścisłej czołówce. Zwycięstwo to było szczególnie ważne dla zawodników, którzy chcieli zrekompensować swoim kibicom porażkę z poprzedniego sezonu.

Warto zauważyć, że mecz Avii z Astra był nie tylko sportowym wydarzeniem, ale również okazją do promocji miasta i klubu. Wśród kibiców można było zobaczyć liczne flagi i szaliki z logo Avii, co świadczy o coraz większym zainteresowaniu mieszkańców Świdnika swoim lokalnym zespołem.

A dla tych, którzy nie mogli być na stadionie, klub przygotował specjalne relacje zdjęciowe i filmowe, które można zobaczyć na oficjalnym profilu na Facebooku. Dzięki temu kibice mogli cieszyć się wygraną swojej drużyny wraz z zawodnikami.

Mecz Avii ze stroną Astry był więc nie tylko sportowym wydarzeniem, ale także okazją do integracji i promocji miasta. Wielu kibiców już teraz czeka na kolejne spotkanie swojej drużyny, licząc na kolejne emocje i zwycięstwo. A my trzymamy kciuki za kolejne sukcesy Avii i ich zawodników!

Opublikowano: 02 października 2023