Hetman Zamość ograł Koronę Łaszczów, ale goście nie mają się czego wstydzić

Hetman Zamość zgodnie z przewidywaniami pokonał u siebie Koronę Łaszczów 3:0, ale wszystkie bramki zdobył dopiero w ostatnich minutach spotkania. Goście po porażce z liderem nie mają się więc czego wstydzić i liczą, że w kolejnych meczach zaczną gromadzić punkty, bo drużyna "niebieskich lwów" znajduje się już na ostatnim miejscu ligowej tabeli.

Początek spotkania był wyrównany, a żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie klarownych sytuacji bramkowych. Dopiero w 35. minucie Hetman Zamość zaczął narzucać swoje warunki i stworzył kilka groźnych akcji. Niestety, bramki nie padły, a na przerwę obie drużyny schodziły przy bezbramkowym remisie.

W drugiej połowie gospodarze nadal dominowali na boisku, ale brakowało im skuteczności w końcówce. W 86. minucie Hetman Zamość w końcu zdołał wykorzystać swoją przewagę i zdobył pierwszą bramkę. W ostatnich minutach spotkania goście próbowali odrobić straty, ale w 90. minucie ponownie do siatki trafił Hetman, a w doliczonym czasie gry jeszcze raz pokonał bramkarza Korony Łaszczów.

Mimo porażki, trener Korony Łaszczów jest zadowolony z postawy swoich zawodników. "Mecz był bardzo wyrównany i mogliśmy liczyć na punkt lub nawet trzy, ale niestety zabrakło nam skuteczności. Jestem jednak zadowolony z postawy moich piłkarzy, którzy walczyli do końca" - powiedział po spotkaniu.

Goście również nie są zasmuceni wynikiem. "Wiedzieliśmy, że będzie to trudny mecz, ale nie przestaliśmy walczyć. Mamy jeszcze dużo spotkań przed nami i jestem przekonany, że uda nam się odrobić straty i wyjść z ostatniego miejsca w tabeli" - powiedział kapitan drużyny Korony Łaszczów.

Hetman Zamość po zwycięstwie nad Koroną Łaszczów zajmuje drugie miejsce w tabeli, a na pierwsze miejsce tracą tylko dwa punkty. W następnej kolejce zmierzy się z trzecim w tabeli zespołem, więc będzie to bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn.

Dla Korony Łaszczów kolejny mecz będzie okazją do zdobycia pierwszych punktów w sezonie. Wierzą, że po porażce z Hetmanem Zamość ich gra będzie jeszcze lepsza i będą w stanie pokonać kolejnego silnego rywala.

Najbliższe tygodnie będą bardzo ważne dla obu drużyn, które będą walczyć o jak najlepsze miejsce w tabeli. Kibice również już nie mogą doczekać się kolejnych emocji, a mecze obu zespołów na pewno będą dostarczać wiele ciekawych sytuacji i goli.

Podsumowując, zwycięstwo Hetmana Zamość nad Koroną Łaszczów było zasłużone, ale goście nie mają się czego wstydzić. Obie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, a kibice mogli cieszyć się z widowiska na boisku. Teraz pozostaje czekać na kolejne spotkania i zobaczyć, czy Hetman Zamość utrzyma swoją dobrą formę, a Korona Łaszczów zacznie gromadzić punkty i odrobi straty w tabeli ligowej.

Opublikowano: 08 października 2023