Graf Chodywańce zatrzymał rozpędzoną Omegę Stary Zamość

Graf Chodywańce nadal bez porażki u siebie. W sobotę zespół trenera Piotra Gozdka fatalnie zaczął mecz z Omegą Stary Zamość, ale potrafił odwrócić jego losy i doprowadzić do wyrównania.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo zacięta, obie drużyny grały agresywnie i skupiały się na obronie. W 35. minucie gospodarze popełnili błąd w polu karnym, co wykorzystał zawodnik Omegi i strzelił pierwszego gola dla swojej drużyny.

Po przerwie Graf Chodywańce ruszyli do ataku, próbując odrobić straty. Jednak kolejne próby nie przynosiły efektów, a gra zespołu była chaotyczna. W 65. minucie trener Gozdek dokonał zmiany w składzie, wprowadzając świeżych zawodników. To dało impuls do zmiany na boisku i w 75. minucie Graf Chodywańce wyrównali po skutecznym uderzeniu z rzutu wolnego.

Do końca meczu obie drużyny walczyły o zwycięstwo, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Graf Chodywańce mogą być z siebie zadowoleni, że udało im się utrzymać serię bez porażki na własnym boisku. Jednak zespół będzie musiał popracować nad skutecznością w ataku, aby nie tracić punktów w kolejnych spotkaniach.

W kolejnym meczu Graf Chodywańce zmierzą się z liderem tabeli - drużyną Omega Krasnystaw. Będzie to kolejne wyzwanie dla trenera Gozdka i jego zespołu, jednak po sobotnim meczu widać, że są w stanie rywalizować z najlepszymi.

Opublikowano: 01 października 2023