Edach Budowlani jadą do Gdyni na mecz z Arką. Powtórka mile widziana

Ostatnie zwycięstwo Edach Budowlani Lublin nie przyniosło im spokoju. Drużyna szybko musi wrócić na murawę, aby zmierzyć się z Arką Gdynia w kolejnym meczu. Tym razem spotkanie odbędzie się na wyjeździe, na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami w rundzie rewanżowej rozegrali na własnym terenie. Edach Budowlani wygrali pewnie 47:5, jednak w tym meczu nie było łatwo. Przez pierwsze 30 minut toczyła się zacięta walka, dopiero w drugiej połowie Lublinianie zaczęli dominować na boisku.

Teraz drużyna z Lublina będzie musiała zmierzyć się z Arką Gdynia na ich własnym terenie. Gospodarze są w dobrej formie, wygrali ostatnie 3 mecze i chcą kontynuować tę serię. Dla Edach Budowlani będzie to ciężkie wyzwanie, ale drużyna jest zdeterminowana, aby odnieść kolejne zwycięstwo.

Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 17. Na pewno będzie to ciekawy pojedynek, a kibice obu drużyn nie mogą się doczekać tego spotkania. Powtórka wyniku z pierwszego meczu byłaby dla Lublinian idealnym scenariuszem, ale gospodarze na pewno nie zamierzają łatwo oddać zwycięstwa.

Dla Edach Budowlani jest to również ważne spotkanie, ponieważ będzie to pierwszy mecz po przerwie spowodowanej pandemią. Drużyna musi pokazać, że jest w dobrej formie i nie pozwolić sobie na żadne wpadki. Zwycięstwo nad Arką Gdynia byłoby idealną motywacją przed kolejnymi meczami.

Zapraszamy wszystkich kibiców do kibicowania naszej drużynie w sobotę o godzinie 17 na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Na pewno będzie to emocjonujące spotkanie, a kibice Edach Budowlani są niezwykle ważnym wsparciem dla naszej drużyny.

Opublikowano: 27 października 2023