Zaczęło się od 10:1, skończyło pewnym zwycięstwem. MKS FunFloor ograł Galiczankę

Piłkarki MKS FunFloor zainaugurowały nowy sezon odnosząc imponujące zwycięstwo nad drużyną Galiczanek Lwów. W hali Globus w Lublinie nie miały najmniejszych problemów z przeciwniczkami, kontrolując mecz od pierwszej do ostatniej minuty.

MKS FunFloor zaprezentował się zdecydowanie lepiej od swoich rywalek, dominując zarówno w ataku, jak i obronie. Skuteczność w wykonywaniu rzutów oraz solidna gra zespołowa pozwoliły lubliniankom wypracować sobie znaczną przewagę, która z czasem tylko się powiększała.

Gospodynie już od początku narzuciły wysokie tempo gry, co wyraźnie dezorientowało Galiczanki. Lublinianki konsekwentnie wykorzystywały błędy rywalek, szybko kontratakując i zdobywając cenne punkty. Dzięki doskonałej koordynacji i zgraniu w zespole, każda akcja MKS FunFloor była precyzyjnie przemyślana i skuteczna.

Podczas całego meczu widoczna była również świetna gra w obronie lublinianek. Galiczanki Lwów napotykały na wiele trudności próbując sforsować defensywę MKS FunFloor. Solidność w grze obronnej pozwoliła gospodyniom kontrolować sytuację na boisku oraz utrzymać wygodną przewagę.

W drugiej połowie spotkania MKS FunFloor nie zwalniał tempa, utrzymując wysoką intensywność gry i skuteczność w ataku. Pomimo starań drużyny z Lwowa, nie były w stanie odrobić strat i zagrozić prowadzeniu lublinianek.

Na koniec meczu, wynik na korzyść MKS FunFloor wynosił 37:25. To imponujące zwycięstwo stanowi doskonały początek nowego sezonu dla zespołu z Lublina, dający im pewność siebie oraz motywację do dalszych wyzwań.

Zwycięstwo to również dowód na ciężką pracę i determinację piłkarek MKS FunFloor oraz ich sztabu szkoleniowego. Po tak udanym starcie nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na kolejne emocjonujące spotkania i kontynuować serię zwycięstw.

Opublikowano: 12 września 2023