Start Krasnystaw wygrał z Motorem II, kontrowersje przy rzucie karnym i znowu porażka u siebie

W ostatnim meczu siódmej kolejki Motor II zmierzył się z drużyną Startu Krasnystaw. Przed meczem zespół prowadzony przez Radosława Muszyńskiego miał na koncie 10 punktów. Co ciekawe, wszystkie "oczka" zdobyte przez Motor II pochodziły z boisk rywali. Nie była to jednak dobra wróżba na mecz rozgrywany u siebie, gdzie drużyna ta poniosła już dwie porażki.

W oczekiwaniu na ten mecz kibice Motoru II żywili nadzieję, że ich ulubieńcy będą w stanie odnieść kolejne zwycięstwo i wzmocnić swoją pozycję w tabeli. Niestety, sobotni mecz nie przyniósł im satysfakcji, a jedynie pogorszył sytuację drużyny.

Mecz rozpoczął się obiecująco dla gospodarzy. Motor II zdobył prowadzenie po bramce strzelonej w pierwszej połowie. Jednakże, radość kibiców nie trwała długo, gdyż Start Krasnystaw szybko zdołał wyrównać stan meczu.

Drugą połowę obie drużyny rozpoczęły z determinacją, chcąc przypieczętować swoje zwycięstwo. Niestety, to goście okazali się bardziej skuteczni. Po kilku groźnych sytuacjach pod bramką Motoru II, ostatecznie udało im się zdobyć drugiego gola, ustalając wynik meczu na 2:1 na swoją korzyść.

Dla kibiców Motoru II był to bolesny mecz, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że odbywał się on na własnym stadionie. Porażka ta pokazała, że drużyna Radosława Muszyńskiego musi jeszcze popracować nad swoją grą, zwłaszcza w defensywie, aby unikać podobnych wpadek w przyszłości.

Następny mecz Motor II będzie kolejnym sprawdzianem dla tej drużyny. Kibice wierzą, że ich ulubieńcy wyciągną wnioski z tej porażki i wrócą na zwycięską ścieżkę, zdobywając cenne punkty w kolejnych spotkaniach.

Opublikowano: 09 września 2023