Ruszyła Tauron 1. Liga Siatkarzy. Beniamiek z Chełma z pierwszym zwycięstwem

Na inaugurację nowego sezonu Tauron 1. Liga Siatkarzy beniaminek, Bogdanka Arka Chełm, odniosła imponujące zwycięstwo nad KGHM SPS Chrobry Głogów, wygrywając 3:0. MVP spotkania został wybrany atakujący gospodarzy, Patryk Szwaradzki.

Drugim przedstawicielem PZL Leonardo Avia Świdnik, który zadebiutował w Tauron 1. Lidze, nie udało się wygrać w swoim pierwszym meczu. Świdniczanie przegrali z REA BAS Białystok w trzech setach.

Bogdanka Arka Chełm, jako beniaminek ligi, udowodniła swoją siłę i determinację w pierwszym meczu sezonu. Dzięki efektownej grze i skuteczności w ataku, zespół z Chełma zdominował rywali, nie pozwalając im na zdobycie nawet jednego seta.

MVP spotkania, Patryk Szwaradzki, był nie do zatrzymania dla obrony KGHM SPS Chrobrego Głogów. Atakujący z Chełma zdobył najwięcej punktów w meczu, a jego skuteczność w ataku przyczyniła się do zwycięstwa jego drużyny.

W drugim meczu, PZL Leonardo Avia Świdnik, nie zdołał pokonać doświadczonego zespołu REA BAS Białystok. Mimo ambitnej walki, siatkarze z Świdnika przegrali wszystkie sety i muszą jeszcze popracować nad swoją grą, by odnieść pierwsze zwycięstwo w Tauron 1. Lidze.

Po emocjonującym i zaskakującym starcie, Tauron 1. Liga Siatkarzy zapowiada wiele ciekawych i wyrównanych pojedynków. Kibice mogą spodziewać się jeszcze wielu niespodzianek i zaciętych spotkań, a beniaminek z Chełma już teraz pokazał, że może być groźnym rywalem dla bardziej doświadczonych drużyn.

Opublikowano: 18 września 2023