KS Cisowianka Drzewce wygrał w Lubartowie i przynajmniej na kilkanaście godzin został liderem

W emocjonującym pojedynku z KS Cisowianką, drużyna Lewarta zdołała odnieść zwycięstwo wynikiem 3:1. Mecz ten był pełen zwrotów akcji i niespodziewanych momentów, które na długo zapadną w pamięć kibiców.

Lewart prowadził z KS Cisowianką 1:0 i miał kilka okazji, żeby dobić rywali. Nie zrobił tego przed przerwą, ani na początku drugiej połowy. A końcówka jednak należała do beniaminka, który między 69, a 82 minutą zdobył trzy gole i wygrał 3:1. Dzięki temu drużyna Łukasza Gizy przynajmniej na kilkanaście godzin wskoczyła na pierwsze miejsce w tabeli.

To był mecz pełen napięcia i dramatycznych zwrotów akcji. W pierwszej połowie Lewart dominował na boisku, jednak nie potrafił tego przekuć na większą przewagę bramkową. KS Cisowianka również starała się narzucić swój styl gry, co sprawiało, że widowisko było niezwykle zacięte.

Ale to druga połowa przyniosła prawdziwe emocje. Po golu wyrównującym, drużyna Lewarta nabrała jeszcze większej pewności siebie i zaczęła naciskać na przeciwnika. To zaowocowało kolejnymi trafieniami, które ostatecznie zapewniły im zwycięstwo.

Trzeba przyznać, że drużyna KS Cisowianki również nie poddała się łatwo. Mimo trzech straconych goli, do końca meczu walczyła o odrobienie strat. Niestety dla nich, nie udało im się odwrócić losów spotkania.

Dla drużyny Lewarta to ważne zwycięstwo, które nie tylko daje im trzy punkty, ale także moralny zastrzyk energii przed kolejnymi wyzwaniami. Z pewnością kibice będą długo wspominać ten mecz i czekać z niecierpliwością na kolejne emocje na boisku.

Opublikowano: 22 września 2023