Chełmianka wygrała trzeci mecz z rzędu, Orlęta Spomlek zdobyły czwarty punkt

Trwa dobra passa Chełmianki. Tym razem drużyna Grzegorza Bonina pokonała u siebie Siarkę Tarnobrzeg 1:0. To już trzecie zwycięstwo z rzędu biało-zielonych.

Po zwycięstwach nad Stalą Rzeszów i Motor Lublin, Chełmianka kontynuuje swoją dobrą passę i pokonuje kolejnego rywala. Tym razem to gospodarze mieli przewagę przez większą część meczu, jednak bramki nie padły do końca pierwszej połowy.

W drugiej połowie trener Bonin dokonał zmian w składzie, które przyniosły efekt w postaci bramki zdobytej przez Kamila Woźniaka. To on stał się bohaterem meczu, gdyż to jego trafienie zapewniło Chełmiance trzecie zwycięstwo z rzędu.

Orlęta Spomlek również grały w weekend i również odniosły zwycięstwo. Tym razem pokonały na wyjeździe Wisłę Kraków 2:1. Dzięki temu zdobyły czwarty punkt w tym sezonie i awansowały na piętnaste miejsce w tabeli.

Mimo trudnego początku sezonu, drużyna Orląt Spomlek wyraźnie poprawiła swoją formę i zaczyna zbierać coraz lepsze wyniki. Trener Janusz Kowalski jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych i liczy na dalszą poprawę w kolejnych meczach.

Najbliższy weekend przyniesie kolejne emocje dla kibiców Chełmianki i Orląt Spomlek. Pierwsza drużyna zagra na wyjeździe z Cracovią, natomiast Orlęta podejmą u siebie lidera tabeli - Lecha Poznań. Fani obu drużyn liczą na kolejne zwycięstwa i kontynuację dobrej passy.

Mecz Chełmianki z Siarką Tarnobrzeg przyciągnął do stadionu wielu kibiców, którzy z pewnością nie żałowali swojego przyjazdu. Mecz był bardzo emocjonujący i pełen zwrotów akcji. Ostatecznie jednak to gospodarze wygrali i zasłużenie cieszą się z trzeciego zwycięstwa z rzędu. Czy ta passa będzie się utrzymywać? Tego dowiemy się już wkrótce.

Opublikowano: 10 września 2023