Wisła Grupa Azoty gra dalej w Fortuna Pucharze Polski

Wisła Grupa Azoty Puławy kontynuuje swoją imponującą formę w tegorocznym sezonie, pokonując Hutnik Kraków 2:0 w ramach Fortuna Pucharu Polski. Mecz, który odbył się na własnym stadionie, był kolejnym krokiem w drodze do sukcesu dla drużyny trenera Michała Pirosa.

Puławianie udowodnili swoją przewagę już od pierwszych minut spotkania, dominując zarówno pod względem posiadania piłki, jak i liczby strzałów na bramkę rywali. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, jednak od początku drugiej części gry Wisła Grupa Azoty Puławy zwiększyła tempo i skuteczność.

Dwie bramki, które zapewniły zwycięstwo, padły po znakomitych akcjach ofensywnych puławian. Pierwszy gol padł po precyzyjnym strzale z dystansu, który bez szans dla bramkarza Hutnika wpadł do siatki. Druga bramka była efektem skutecznej kontrataku, wykończonego zimną krwią przez napastnika drużyny gospodarzy.

Po zakończeniu tego zwycięskiego starcia, Wisła Grupa Azoty Puławy szybko skierowała swoje myśli na kolejne wyzwanie. W nadchodzącą niedzielę puławianie zmierzą się z drużyną Stomil Olsztyn w ramach eWinner drugiej Ligi. To będzie test ich stabilności i gotowości do rywalizacji na różnych frontach.

Dotychczasowy sezon okazał się być niezwykle udany dla drużyny z Puław, która odniosła szereg zwycięstw i zdobyła uznanie zarówno kibiców, jak i ekspertów sportowych. Puławianie aspirują do osiągnięcia jeszcze większych sukcesów, co potwierdzają ich wyniki i determinacja na każdym etapie rozgrywek.

Mimo że droga do końcowego triumfu jest jeszcze długa, Wisła Grupa Azoty Puławy pozostaje jednym z głównych kandydatów do wygrania Fortuna Pucharu Polski oraz awansu do wyższej ligi. Fani piłki nożnej w Puławach z niecierpliwością oczekują kolejnych emocjonujących występów swojej ulubionej drużyny.

Opublikowano: 09 sierpnia 2023