Azoty Puławy wygrały sponsorskie derby z Unią Tarnów. Odpalili w drugiej połowie

Na otwarcie nowego sezonu w Ekstraklasie piłki ręcznej mężczyzn ekipa Azotów Puławy pokonała Grupę Azoty Unia Tarnów wynikiem 28:22. To był mecz pełen emocji i zaciętej rywalizacji, który na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.

Od samego początku spotkania zawodnicy obu drużyn dawali z siebie wszystko, starając się zdobyć pierwsze punkty w nowym sezonie. Mimo zaciętej walki, to puławianie zdołali wyjść zwycięsko z tego starcia, prezentując wysoką formę i skuteczną grę zarówno w obronie, jak i ataku.

Najlepszym graczem meczu okazał się być Adam Kowalski z Azotów Puławy, który zdobył imponującą liczbę bramek i był nie do zatrzymania dla obrony przeciwnika. Jego dynamika i skuteczność w rzutach sprawiły, że był kluczowym graczem dla swojego zespołu.

Jednak nie tylko Kowalski był gwiazdą wieczoru. Cała drużyna Azotów Puławy zaprezentowała się z imponującej strony, pokazując, że są gotowi na walkę o najwyższe cele w tym sezonie. Trener Mariusz Nowak miał pełne zaufanie do swoich zawodników, co przełożyło się na pewność siebie i skuteczność na boisku.

Po zwycięstwie nad Grupą Azoty Unia Tarnów, Azoty Puławy nie mogą spocząć na laurach. Już w nadchodzącą sobotę czeka ich trudne wyjazdowe starcie z drużyną Piotrkowianin Piotrków Trybunalski. To będzie kolejne wyzwanie, które pokaże, czy puławianie są w stanie utrzymać wysoką formę przez cały sezon.

Fani piłki ręcznej z niecierpliwością oczekują kolejnych emocji i widowiskowych spotkań w tym sezonie Ekstraklasy. Dla Azotów Puławy to początek pełen nadziei i determinacji, aby osiągnąć sukces i zapisać się w historii polskiej piłki ręcznej.

Opublikowano: 31 sierpnia 2023