Górnik Łęczna – Hapoel Beer Szewa 0:1. Wciąż bez gola w sparingach

Piłkarze Górnika Łęczna nie mogą odnaleźć swojej skuteczności w sparingach. W trzecim letnim meczu kontrolnym zanotowali drugą porażkę, tym razem przegrywając 0:1 z izraelskim Hapoel Beer Szewa.

Wszystko zaczęło się obiecująco dla gospodarzy, którzy od pierwszych minut kontrolowali przebieg spotkania. Jednak pomimo kilku groźnych sytuacji, piłkarzom Górnika brakowało precyzji w wykończeniu akcji i nie potrafili pokonać bramkarza rywali.

Po przerwie gra obydwu drużyn nie uległa zmianie, a mecz nadal toczył się pod dyktando gospodarzy. Niestety, po jednej z rzadkich akcji Hapoelu, piłka trafiła do siatki bramki Górnika, dając gościom prowadzenie 1:0.

W kolejnych minutach piłkarze Górnika próbowali odwrócić losy meczu, ale brakowało im skuteczności i pomysłu na pokonanie dobrze zorganizowanej obrony Hapoelu. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1 na korzyść izraelskiej drużyny.

Podopieczni trenera Ireneusza Mamrota muszą jeszcze popracować nad swoją grą, jeśli chcą osiągnąć sukces w nadchodzącym sezonie. Mimo porażki w sparingu, pozostaje im jeszcze kilka tygodni na dopracowanie swojej formy.

W kolejnym meczu kontrolnym Górnik Łęczna zmierzy się z innym rywalem z Izraela – Maccabi Petah Tikva. Czy tym razem uda im się odnieść zwycięstwo? Przekonamy się już niedługo.

Opublikowano: 10 lipca 2023