Gol w dogrywce na wagę finału! Kotwica Kołobrzeg - Motor Lublin 1:2 (zapis relacji na żywo)

Wielkie emocje w drugim meczu baraży o awans do Fortuna I Liga, ale dopiero od 84 minuty. Motor przegrywał z Kotwicą Kołobrzeg 0:1 jednak doprowadził do dogrywki w ostatnich sekundach regulaminowego czasu gry. A w 116 minucie gola na wagę awansu do finału zdobył rezerwowy Dawid Kasprzak.

Decydujący mecz o awans do Fortuna I Liga rozpoczął się w niedzielę o godzinie 17:30. Na stadionie Kotwicy Kołobrzeg zgromadziło się ponad 5 tysięcy kibiców, którzy od pierwszego gwizdka sędziego byli w stanie niezwykłej ekscytacji. Obie drużyny walczyły o awans do wyższej ligi, dlatego od samego początku spotkanie było zacięte i pełne napięcia.

Przez większość meczu lepsze okazje miała drużyna Motoru Lublin, jednak brakowało skuteczności w wykończeniu akcji. Kotwica Kołobrzeg broniła się bardzo skutecznie i starała się za wszelką cenę utrzymać wynik bez straty bramki. W 73 minucie na boisku pojawił się Dawid Kasprzak, który miał za zadanie przełamać defensywę gospodarzy.

Od tego momentu gra Motoru nabrała tempa i piłkarze z Lublina zaczęli atakować jeszcze mocniej. W końcu, w 84 minucie, po błędzie obrony Kotwicy, Marcin Robak doprowadził do wyrównania. Kibice Motoru wybuchnęli radością, a na trybunach zapanował niezwykły tumult. W końcówce regulaminowego czasu gry obie drużyny próbowały zdobyć zwycięskiego gola, jednak mecz zakończył się remisem 1:1 i konieczna była dogrywka.

W dogrywce drużyna Motoru Lublin nie zwalniała tempa i od pierwszych minut starała się doprowadzić do zwycięskiego gola. Kotwica Kołobrzeg również nie zamierzała łatwo oddać awansu i starała się wyprowadzać groźne kontry. Jednak w 116 minucie nastąpił przełomowy moment. Dawid Kasprzak wykorzystał zamieszanie w polu karnym i strzałem głową zdobył gola na wagę awansu do finału.

Kibice Motoru wybuchnęli radością, a na boisku zapanowała euforia. W końcówce dogrywki Kotwica próbowała odrobić straty, jednak piłkarze z Lublina skutecznie bronili wyniku. Po zakończonym meczu kibice Motoru i piłkarze świętowali razem wygraną i awans do finału.

Teraz drużyna Motoru Lublin będzie musiała zmierzyć się z innym przeciwnikiem, który wyłoni się z drugiego meczu baraży. Jedno jest pewne, ten mecz był niezwykle emocjonujący i dostarczył kibicom wielu niezapomnianych chwil. Wszyscy czekają na finał, który zapowiada się równie emocjonująco.

Opublikowano: 07 czerwca 2023