Avia łatwo pokonała Koronę II Kielce i przeskoczyła w tabeli Wieczystą Kraków

Piłkarze z Avii kontynuują swoją imponującą passę zwycięstw w lidze, wygrywając po raz piąty z rzędu. W ostatnim meczu, który odbył się w sobotę, drużyna ze Świdnika bez problemów pokonała Koronę II Kielce.

lessSkopiuj kod

Żółto-niebiescy rozpoczęli mecz z determinacją i zdecydowaniem, co zaowocowało szybkim objęciem prowadzenia. Już po 42 minutach gry mieli komfortową przewagę 4:0 nad swoimi rywalami. To efekt świetnej gry zespołowej oraz indywidualnych umiejętności piłkarzy, które na boisku prezentują się imponująco.

W drugiej połowie spotkania tempo nieco opadło, jednak to Avia nadal kontrolowała przebieg gry. Mimo że Korona II Kielce starała się odrobić straty, defensywa drużyny ze Świdnika była nie do przejścia. Ostatecznie padła tylko jedna bramka, ale na korzyść przeciwników, co jednak nie zatrzeło wyraźnej przewagi Avii w tym spotkaniu.

To kolejny udany występ piłkarzy ze Świdnika, który buduje ich pewność siebie i pozwala utrzymać się na czele ligowej tabeli. Dla kibiców Avii to czas radości i nadziei na kolejne sukcesy, a dla rywali powód do refleksji i analizy własnej gry.

Opublikowano: 10 czerwca 2023