Motor Lublin – Radunia Stężyca 3:1. Szybkie gole i baraże o kroczek bliżej [zdjęcia]

Piłkarze Motor Lublin zrobili wrażenie na swoich kibicach, pokonując u siebie Radunię Stężyca rezultatem 3:1. Ten ważny triumf pozwolił drużynie na chwilowe wskoczenie na szóste miejsce w tabeli, wyprzedzając lokalnego rywala z Puław. Kluczową postacią tego spotkania był Goncalo Feio, który swoją grą i bramką zdecydowanie przyczynił się do zwycięstwa.

Mecz rozpoczął się od dynamicznego tempa, z obiema drużynami grającymi ofensywnie. Motor Lublin od samego początku narzucił swój styl, starając się dominować na środku boiska i kreować sytuacje pod bramką przeciwnika. Po kilku groźnych akcjach udało im się otworzyć wynik po strzale właśnie Goncalo Feio. Portugalczyk pokazał klasę, wykorzystując zamieszanie w polu karnym i skierowując piłkę precyzyjnie do siatki.

Radunia Stężyca nie zamierzała się jednak poddawać i odpowiedziała szybko, wyrównując wynik po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Chwilowy zastój w grze Motoru został szybko przełamany, gdy kolejne minuty przyniosły kolejne okazje pod bramką gości. W drugiej połowie gospodarze znów objęli prowadzenie po trafieniu z rzutu karnego, którego pewnie nie zmarnował Goncalo Feio.

Ostatnie minuty spotkania przyniosły jeszcze jedną bramkę dla Motoru Lublin, ustalając ostateczny wynik na 3:1. Kibice na stadionie im. Mariana Przybylskiego mogli cieszyć się zasłużonym zwycięstwem swojej drużyny, która z meczu na mecz pokazuje coraz lepszą formę i determinację do walki o wyższe cele w lidze.

Teraz przed piłkarzami Motoru kolejne wyzwanie - konfrontacja z trudnym rywalem. Wszystkie oczy skierowane będą na starcie Wisły Grupa Azoty, która wieczorem zmierzy się w Olsztynie ze Stomilem. Po takim zwycięstwie jak dziś, gracze i sztab szkoleniowy z pewnością będą pełni optymizmu i gotowi na kolejne wyzwania, które czekają ich w dalszej części sezonu.

Opublikowano: 13 maja 2023